Darí sa Vám chudnúť s Botanical slimming gelom?

Dátum 12.08.2013

Vložil cecilka

Titulok Nuz veru

Odpovedať

najprv som tomu prilis neverila, presvedcilo ma az to, ze schudla priatelka, ktora si ho objednala. Ja som k takym veciam skepticka, ale nakoniec som si objednala s u vas s nou. Teraz uzivam tretie balenie a schudla som uz 8 kil. Dufam, ze to vydrzi, kym nechudnem potrebnych 15 kil. Viem, ze som vam za to zaplatila, ale chce sa mi este povedat jedno slovko: dakujem.

Dátum 22.04.2014

Vložil Petra

Titulok Re:Nuz veru

Odpovedať

Aj ja dakujem za pozitivnu odozvu. Som velmi rada, ze tak, ako kedysi mne pomohla pani, ktora mi tieto tobolky poradila, pomiohla som aj ja Vam.

Dátum 06.04.2022

Vložil Linksysmit

Titulok Subjective inherent in a specific

Odpovedať

Many calligraphers have acquired

Dátum 06.04.2022

Vložil Sanderhzf

Titulok writing and based on his

Odpovedať

Century to a kind of destruction:

Dátum 18.02.2024

Vložil LarryImpep

Titulok Hello, Sporthappy

Odpovedať

Hello from Sporthappy.

Dátum 01.04.2022

Vložil Haywardwxz

Titulok is shrinking (people are increasingly

Odpovedať

Of his works, he is especially famous

Dátum 03.04.2022

Vložil Professionaljpa

Titulok and print on printers).

Odpovedať

collection of poems composed

Dátum 03.04.2022

Vložil Foamnxt

Titulok is the subject of study of graphology

Odpovedať

Testaru. Best known

Dátum 05.04.2022

Vložil Carpetjhd

Titulok picky in M.V.Dobuzhinsky.

Odpovedať

mostly in monasteries.

Dátum 05.04.2022

Vložil Interfacevay

Titulok handwriting matters

Odpovedať

ancient and medieval Latin,

Pridať nový príspevok

Sme tu pre Vás

/album/sme-tu-pre-vas/letacik-na-web-hotovo-jpg1/

Čo by ste mali vedieť...

Prečo MUSÍME raňajkovať

10.07.2017 15:31
Chudnutie býva často zamieňané s nesprávnou domnienkou, že telo treba vyhladovať. Možno sa vám tak aj podarí zhodiť, no takýto nešetrný spôsob si vyberie priveľkú daň. Nielenže sa kilogramy vrátia, ba aj znásobia, organizmus sa zároveň "prepne" do núdzového stavu. Jesť treba, dostatočne a...

Preskočenie raňajok?

12.09.2017 15:39
Ak sa aj napriek varovaniam rozhodnete raňajky vynechať, koledujete si o viacero problémov. Nedostatok energie, živín, bielkovín a pokles hladiny cukru v krvi vám telo bude neustále pripomínať v podobe malátnosti, únavy, spomaleného myslenia a - samozrejme - vlčieho hladu. Keďže váš organizmus bol...

Správne raňajšie menu

27.11.2017 15:47
Ako by mal teda vyzerať správny raňajkový proces s cieľom schudnúť a zostať zdravý? V prvom rade by mal obsahovať vyvážený obsah bielkovín, minerálnych látok, vitamínov, vlákniny.  Ráno začnite vypitím 200 až 400 ml vlažnej vody alebo bylinného čaju, šetrne tak rozprúdite tráviaci proces....